Finanční prosba z Otčího domu.

Posted: 21/06/2016 in Dětské domovy, Ukrajina

ostrov-pokladu-logo1464184649Drazí přátelé,
obracím se na vás s prosbou o finanční pomoc.
Od roku 1998 pořádá kyjevský dětský domov „Otčij dom“ letní tábory pod názvem „Ostrov pokladů“ na řece Dněpr v Kyjevě. Každý rok jsme tyto tábory dělali pro děti – sirotky, pro děti z rozvrácených rodin, zbavených rodičovských práv či pro děti, které nám na rehabilitaci odeslala sociální služba. Každý rok táborem prošlo 50-70 dětí. V loňském roce nás sociální odbor pro děti a mládež poprosil, zda bychom neudělali křesťansko-rehabilitační tábor i pro děti z válečné zóny, pro děti vojáků, kteří bojovali, bojují či padli v bojích na východě Ukrajiny. Loni se tohoto tábora zúčastnilo 200 dětí.

ostrov pokladuI letos nás sociální odbor poprosil, zda bychom opět nezorganizovali rehabilitační tábor pro sirotky, děti z rozvrácených rodin i pro děti z války. Provedeme čtyři 12denní turnusy po 50 dětech. Jeden turnus stojí 4.000 EUR.

Kromě rehabilitace, odpočinku, her a tvoření, za účasti křesťanského kolektivu z Otčího domu, se každý večer probírají biblické příběhy s následnou modlitbou za obrácení, uzdravení duše i ducha.

Loni se mnoho dětí setkalo s Kristem, odpouštěly svým rodičům, byly jim odpuštěny hříchy a zázračně zakoušely uzdravení navenek i uvnitř.

Pokud byste nám mohli finančně pomoci, budeme vám mnohokrát vděční.

„Pomoz sirotkovi a změníš jeho život a jeho budoucnost.“

Bůh vám žehnej

Za kyjevský dětský domov „Otčij dom“

ředitel Roman Kornyjko

Pokud byste se rádi svými dary připojili k této sbírce, prosím použijte číslo účtu N. f. Nehemia 1057340/2060, VS 1120. Děkujeme!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s