Co mě letos čeká?

Posted: 20/02/2015 in Dětské domovy

Krupa - Amir a Jael_123429Zatím to je vše v přípravách a modlitbách, ale od 18. února do 9. března budu na Ukrajině, kde bych měl sloužit na obvyklých místech, tj. Kyjev, Krivoj Rog, Apostolovo a Ivanofrankovsk.

V dubnu na Velikonoce bych chtěl s Pavlem Bubíkem jet na 5 dnů do Bosny a hledat další místa, kde by česká církev mohla sloužit.Navštívíme Banja Luku, Tuzlu a Prijedor a rovněž chorvatský Daruvar.

V květnu bych měl jet s mládežníky z AC Oldřichovice na 10 dní do Moldavska, kde bychom měli sloužit v místním sboru a rovněž ve školách a pomoci sborům v Orhei, Ryškové a v Kišiněvě se založením dětských klubů či Royal Rangers.

V létě budeme připravovat misijní výjezdy do Bosny, Chorvatska, Moldavska a Ukrajiny.

A na podzim znovu, dá-li Pán, na tři týdny na Ukrajinu.

Modlete se, aby Pán mě na všech cestách chránil, dal mi moudrost a otevřel nové dveře a zavřel ty, kam jet nemám, a abych byl svědkem všude, kam stoupne má noha.

Václav Bednář

Práci na Ukrajině můžete podpořit skrze projekt Podpora dětských domovů na Ukrajině, číslo účtu N.f.Nehemia u Citfin, a.s., Praha číslo účtu: 1057340/2060, variabilní symbol 1120.

Práci Vaška Bednáře můžete podpořit na číslo účtu N.f.Nehemia u Citfin, a.s., Praha číslo účtu: 1057340/2060, variabilní symbol 2101.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s