Misie v Indii pomáhá sexuálně zneužitým dětem.

Posted: 18/07/2011 in Svět
Tagy:,

Misie „Ježíš bez hranic“ v Indii otevírá sirotčinec pro děti zneužité obchodováním s lidmi a sexuálním vykořisťování.
Hlavní činností nového projektu, který směřuje do oblasti tzv. „červených světel“, v hlavním městě Indie v Dillí, kde bují prostituce, prodej drog a násilí.
„Děti v těchto strukturách jsou od útlého věku vystaveny násilí a závislosti na drogách a alkoholu. Problém obchodu s lidmi a komerčního sexuálního zneužívání dětí je jedním z nejpalčivějších problémů moderní Indie. Tragická situace je ještě umocněna tím, že sami rodiče často důsledkem přebujelé chudoby, se zbavují svých „zbytečných“ dětí, zejména dívek, které prodávají agentům – pasákům, kteří neustále hledají nové oběti“.

Misie píše, že běžnou praxí obchodníků s lidmi jsou vykleštění chlapci, za které se platí více peněz. Eunuši tvoří v Indii zvláštní kastu, podle různých odhadů je jich několik milionů.

Misie „Ježíš bez hranic„, pracuje na různých projektech v Indii od roku 2003. První sirotčinec pro osiřelé děti v Orisse misie otevřela před dvěma lety. V oblasti Orisse, zažívají křesťané velké pronásledování. V současné době v tomto dětském domově žije 25 sirotků zachráněných od pronásledování.

Zdroj: invictory.org

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s