Matka zavírala svou dceru nahou ve sklepě.

Posted: 09/12/2010 in Rusko
Tagy:

Ilustrační foto

Čeljabinsk, Rusko. Ve městě Zlatoust v Čeljabinském kraji matka, která navštěvuje místní sektu, přísně postihovala svou dospívající dceru za různé přestupky, nyní je dívka v rehabilitačním středisku.

„Moje matka mě bila vším, co vzala do ruky, nejvíce švihadlem a holí. Bila mě po hlavě i po celém těle. Zavírala mě na několik hodin nahou ve sklepě. Zakazovala mi mluvit se spolužáky a kamarády“, říká 13letá žákyně, kterou ve čtvrtek citovaly noviny „Komsomolskaja Pravda“.

Městský soud informoval, že žena nutila dívku za trest se učit dlouhé texty tzv. „rytmů“ (opakujících se slov, které podle sekty vedou člověka k věčnému štěstí).

Žena čelí trestnímu stíhání, a její dcera byla umístěna do rehabilitačního centra, ale matka ji i tam nedala pokoj. Zatímco probíhá vyšetřování, přicházela matka za dcerou do centra, žádala ji, aby se vrátila domů, a stáhla svou výpověď.

Podle informací soudu se matka obhajovala tím, že prostě vychovávala svou neposlušnou dceru a několikrát ji přetáhla klackem. Dívka se nelišila průměrným chováním, kradla peníze a rozbíjela věci v bytě. Nicméně, matka nepopírá svou vinu a slíbila, že vyhledá psychologickou pomoc, pokud se k ní dcera vrátí.

Soud omezil ženě rodičovská práva, půl roku bude dívka v rehabilitačním centru. Pokud se během této doby krutá matka nenapraví a nezíská důvěru své dcery, bude ji zakázáno přiblížit se k ní. Rozhodnutí soudu ještě nenabylo právní moci, a žena se může odvolat.

„Pro sektu, ve které se tato žena nachází, je pro jejich přívržence typické toto agresivní chování.“ Komentoval chování ženy zástupce ředitele misijního oddělení čeljabinské diecéze Konstantin Putnik. „Dívka je teď v takovém věku, kdy je velmi snadné násilím zlomit její psychiku“, dodal Putnik.

Zdroj: Седмица.Ru

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s