Ruské misionáře deportovali z Indie.

Posted: 26/11/2010 in Rusko, zprávy
Tagy:, , ,

Pracovníci misie Restoration of Hearts pod vedením Viktora Koroteeva pokračují v evangelizační cestě po Asii.

19. listopadu přiletěl misijní tým Restoration of Hearts ze Singapuru do Indie, aby zde provedl evangelizační kampaň, která měla obsahovat: evangelizaci pro děti i dospělé, workshopy pro služebníky a pracovníky nedělních škol, návštěvy dětských domovů, práci se sirotky a vdovami, krmení hladových, distribuci humanitární pomoci a dárků, a rovněž výstavbu studní na ostrově.

Pracovníci misie neprošli v Indii celní kontrolou.

Když část pracovníků misie prošla celní kontrolou v indické Kalkatě, důstojník, který vzal pasy zbytku týmu, kde měli platná víza, řekl všem misionářům aby šli na stranu a tam počkali.

Světlana Sviridyuk, pracovnice misie Restoration of Hearts, ke svému překvapení, viděla na obrazovce počítače fotografie misionářů z minulých evangelizací. Byla tam i fotografie týmu, se kterou porovnávali jejich pasy. Na všechny otázky, co se děje, celníci odpověděli: „Počkejte, nadále ověřujeme vaše informace.“ Po hodině a půl pracovníci letiště uvedli, že dostali příkaz z vyšších orgánů z Dillí, aby jim z bezpečnostních důvodů neumožnili vstup do země a spěšně je deportovali ze země, aniž by jim řekli, z jakého důvodu je odmítli. Byli nuceni odletět nejbližším letadlem zpět do Singapuru. V Singapuru jim také nedali pasy a misionáře odvedli v policejním doprovodu na imigrační oddělení. Zástupci singapurské vlády se ptali, proč je deportovali z Indie?

Misionáři odpověděli: „Jsme lidé různých profesí a do Indie jsme jeli pomoci místním obyvatelům a dát jim naději.“ „Pak je vše jasné…“ odpověděli úředníci, a po osobním pohovoru s každým, byli vpuštěni do země.

Pracovníci misie znají příčinu těchto problémů. Již několik let misie Restoration of Hearts vede úspěšné evangelizační kampaně v Indii, kde tisíce lidí dospělých a dětí přijímají Ježíše Krista jako svého Spasitele a obdrželi uzdravení z různých nemocí. Ďábel ví, že pokud se křesťanství bude v Indii tak rychle rozšiřovat, jako prostřednictvím různých misijních organizací a církví, tak ztratí velkou moc v tomto státě, který je na druhém místě na světě v počtu lidí, tvrdí misionáři.

Část týmu, který pustili do Indie, pokračují v evangelizační službě v této zemi.

Zdroj: CNL-NEWS

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s