Nemocnice, věštec, psychologové mi nepomohli – pomohl mi jen Bůh.

Posted: 05/07/2010 in Rusko
Tagy:, ,

Jmenuji se Olga Zarovnjaeva a sloužím v uctívací skupině v našem sboru Nehemjáš v Omsku (Rusko). Chci vám říci o své cestě k Pánu. Narodila jsem se ve spořádané rodině, byla nejmladším dítětem a rodiče mě rozmazlovali a mnohé mi odpouštěli. Rodiče nebyli věřící, ale tak jako všichni lidé slavili Vánoce a Velikonoční svátky, slavili jsme je i my, ale nikdo mi nevysvětlil smysl těchto svátků. O Ježíši Kristu mi řekla babička. Věděla jsem, že Ježíš byl ukřižován. Moje babička byla věřící a neustále se modlila.

Jak čas ubíhal, vyrostla jsem, a jako každý teenager jsem chtěla být nejlepší a nejmódnější …. Tam jsem se seznámila s narkotiky. Od té doby se můj život řítil střemhlav dolů, každý den mi bylo hůře a přestávala jsem se hýbat. Nemocnice, věštec, psychologové … nic mi nepomohlo …

Provdala jsem se za muže, který nikdy nepožíval drogy. Myslela jsem si, že se konečně změní můj život, ale všechny pokusy přestat brát drogy byly neúspěšné.

Úplný kolaps přišel, když mi bylo oznámeno, že mi umřel můj manžel. Křičela jsem do nebe: „Proč on a ne já! On je dobrý, ale já … ..!? Proč je na světě taková nespravedlnost?“ Život pro mě ztratil veškerý smysl, chtěla jsem umřít. Ale Bůh nechtěl. Když jsem jela autobusem, nějaká dívka mi podala vizitku s adresou sboru. Přišla jsem do sboru, když se konala bohoslužba a tam jsem se setkala s Ježíšem, prosila ho za odpuštění a pozvala ho do svého srdce. Bůh změnil můj život, a srovnal mé vztahy v rodině. Jsem Bohu vděčná za všechno! Amen.

Už nejsem narkomanka …

Zdroj:Nehemiah.ru

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s